Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2012: Arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez piotrek, 3 kwietnia 2012 r. o 11:56
odpowiedzi są złe... na tyle głupia nie jestem aby mieć aż tak źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle są podane bo każdy miał w innej kolejności odp. np. u was było a) kazimierz a u nich a) piotrek. W każdym razie mi poszedł beznadziejnie bo mam ledwo powyżej 20 a dobrze się ucze.... masakra jakas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się też wydaje że w 3 powinno być "c", bo wkońcu to mają być różnice, a nie podobieństwa , a wszystkie wcześniejsze filmy łącznie z tym braci Lumiere były czarno-białe i nieme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie 6 bledow + najgorsze te sciany zielone i zolte w ogole nie wiedzialam o co chodzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu nr 22 powinny być zamalowane 2 trójkąty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialnie, na prónych miałem po 30 pkt równo a teraz 25 około, 16 z zamkniętych, nie wiem ile za opowiadanie. Jeżeli około 7 to dobrze... Było by tak: 16 + 6 + 3 + 1 + 1 = 27 pkt około będe miał... :<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Pkt za opowiadanie jest? ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 CHYBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniach zamknięetych zrobiłam 5 błędów. Moim zdaniem w zadaniu 3 powinna być odpowiedź c. reszta zadań ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniach zamknięetych zrobiłam 5 błędów. Moim zdaniem w zadaniu 3 powinna być odpowiedź c. reszta zadań ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z moich obliczeń wyszło coś powyżej 25. Jak ktoś ma to niech napisze punktacje ze zadań otwartych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 (maks.)punktów za opowiadanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w trzecim zadaniu jest b ale każdy test ma inaczej ułożone a b c d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja też miałem około 5 błędów. ale reszta zadań powinna być dobrze mam nadzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne są grupy i datego wam się zdaje że macie źle ja np miałam dobrze w 1 a tu jest inna odp. Nie wiem ale chyba z zamkniętych może 20 albo 19 będzię :?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawaliłam 21 i 23 ~.~ resztę mam dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Boję sie Wyniku <33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo jaki łatwy Dajcie mi taki jak będę pisał egzamin gimnazjalny za 3 tygodnie xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Co za idiota to rozwiązywał!Odpowiedzi są złe!W 1 będzie D. !
Kasiu gdybyś przeczytała dokładnie tekst i pytanie do niego "Pierwsza na świecie PUBLICZNA projekcja filmu odbyła się w roku" Odpowiedź w tekście : " Podczas projekcji w 1895 roku ludzie zgromadzeni w sali filmowej..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będzie z 39 punktów. Jedno zamknięte źle a do otwartych nie ma punktacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...